Dėvėti rūbai (drabužiai)

Devėti rūbai, drabužiai
Devėti rūbai, drabužiai

UAB ,,VIJOLA'' dėvėtus rūbus ir avalynę importuoja iš Anglijos bei Italijos be tarpininkų.Ilgametė bendradarbiavimo patirtis su dėvėtų drabužių tiekėjais leidžia užtikrinti pastovų dėvėtų drabužių tiekimą bei mažiausias kainas.

Džiaugiamės, jog mūsų teikiamos paslaugos, tiekiami dėvėti rūbai, per sėkmingus 20 darbo metų rinkoje pelnė ne tik lietuvių, bet ir tarptautinį pasitikėjimą. Didmenine rūšiuotų ir nerūšiuotų rūbų prekyba užsiimame nuo 1992 metų.

Nerūšiuoti dėvėti drabužiai pakuojami į maišus po 70-90 kg, rūšiuoti drabužiai po 35-60 kg. Pagal kliento pageidavimą galimas bet kokio svorio drabužių supakavimas užsakant didesnį prekės kiekį.

Rūšiavimą atlieka įgudę darbuotojai atrinkdami skirtingų kokybės kategorijų drabužius pagal rinkoje nustatytus rūšiavimo standartus.

UAB ,,VIJOLA'' pirkėjai - nuo smulkaus urmo Lietuvoje iki stambių pirkėjų iš Rusijoa, Baltarusijos, Ukrainos ir kitų NVS šalių.Plečiant savo veiklą mes visada lanksčiai aptarsime bendradarbiavimo galimybes su naujais klientais.Kviečiame apsilankyti mūsų įmonėje ir susipažinti su prekių asortimentu.

Tarptautinis pasitikėjimas


Palaikome ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius su partneriais Didžiojoje Britanijoje bei Italijoje, iš kurių mus pasiekia kokybiškiausi dėvėti drabužiai itin žemomis kainomis. Geros būklės įvairiausi dėvėti rūbai pas mūsų klientus nukeliauja būdami vis dar madingi, todėl kažką tinkamo savam garderobui paįvairinti suranda net ir išskirtinius drabužius dėvėti pasirengę stileivos.

UAB „VIJOLA" klientams dėvėti rūbai parduodami tiek smulkiu urmu, tiek itin didelėmis siuntomis. Drabužių kelias, prasidedantis Italijoje ar Didžiojoje Britanijoje, driekiasi iki klientų Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje ar kitų NVS šalių.

Platus asortimentas

Mūsų bendrovės veiklos sėkmės paslaptis - tai platus ir kokybiškas drabužių asortimentas. Ką dėvėti čia lengvai suras tiek jaunas, tiek vyresnio amžiaus klientas, tiek vyrai, tiek moterys ar vaikai. Mūsų parduodami drabužiai gali tapti puikiu pasirinkimu tiek patogios ir jaukios aprangos mėgėjams, tiek ekscentriškos išvaizdos propaguotojams. Jums atveriamas platus asortimentas, kuriame yra rūbai, tinkantys skirtingiems metų laikams - pradedant šiltais megztiniais, storomis striukėmis ir skoningomis kepurėmis, baigiant vasariniais maudymosi kostiumėliais ir lengvutėmis suknelėmis.

Siekiant patenkinti klientų lūkesčius, dėvėti drabužiai pakuojami skirtingų talpų maišais. Nerūšiuoti rūbai pakuojami į 70 - 90 kg talpos maišus, rūšiuoti dėvėti drabužiai į maišus po 35 - 60 kg. Esant poreikiui, pakuojame ir į nestandartinės talpos taras. Visi drabužiai yra rūšiuojami įgudusių rūšiuotojų, vadovaujantis aukščiausiais kokybės standartais visoje Europoje.

Nepirk katės maiše

Gerbiame savo klientus, todėl vadovaujamės principu - „Nepirk katės maiše". Visi drabužiai, siunčiami klientui, prieš tai gali būti apžiūrimi ir atrenkami pačių pirkėjų. Siekiame operatyvumo, lankstumo ir protingo kainos bei kokybės santykio, tad klientams visos paslaugos suteikiamos dedant maksimalias pastangas.

Papildykite mūsų patenkintų klientų gretas - apsilankykite mūsų įmonėje ir susipažinkite su siūlomu drabužių asortimentu.